8×-7=3×+0,4 теңдеуді шеш көмектесіңдерші пжпж​


Ответы на вопрос

Отвечает Мурзин Вадим.

Ответ:

8х-7=3х+0,4

8х-3х=0,4+7

5х=7,4

Х=7,4:5

Х=1,48