За першу годину турист пройшов 4 3/4 км,а за другий 1 7/8 км менше який шлях подолав турист за 2

години ?

Ответы на вопрос

Отвечает Рутковская Алиса.
За першу годину турист пройшов 4 3/4 км, а за другу - 1 7/8 км менше.

Перше: 4 3/4 км

Друге: 4 3/4 - 1 7/8 км

Для вирішення цього завдання треба відняти 1 7/8 км від 4 3/4 км. Щоб відняти 1 7/8 км від 4 3/4 км, спочатку переведемо їх до спільного знаменника.

4 3/4 = 4 + 3/4 = 16/4 + 3/4 = 19/4

1 7/8 = 8/8 + 7/8 = 15/8

Тепер віднімемо:

19/4 - 15/8 = 38/8 - 15/8 = 23/8

Отже, за другу годину турист пройшов 23/8 км.