Скільки є дробів зі знаменником 24 які більші за 5/12, але менші від 2/3 ПЖПЖПЖПЖП


Ответы на вопрос

Отвечает Бурда Алина.

Ответ:

Таких дробів 5

Пошаговое объяснение:

Зводимо дроби до спільного знаменника 24, тобто

5/12=10/24 2/3=16/24

між цими дробами 5 дробів зі знаменником 24 які більші за 10/24 (5/12), але менші від 16/24 (2/3)

11/24; 12/24; 13/23; 14/24 і 15/24