Знайдіть 1) 14% від числа 602) 40% від числа 323) 8 % від числа 3/164) 180% від числа 3 1/3​


Ответы на вопрос

Отвечает Калиненкова Алина.

Ответ:

1). 14% від числа 60 = 0, 14

2). 32×0,40=12,8

3). 3/6 - 100%

Х - 8 %

Х = 3/16 × 8 ÷ 100

Х = 3/2 × 1/100

Х = 3/200 = 0,015

8% = 3/200 = 0,015

4). 3 1/3 × 180 ÷ 100% = 10/3 × 180 ÷ 100 = 6