5.Накресли координатний промінь, одиничний відрізок якого дорівнює 1 см. Познач на ньому точки з

координатами 2, 5, 7. 6. Розв’яжи рівняння: 12х – 3х = 36. 8. З одного пункту одночасно в одному напрямі виїхали два мотоциклісти зі швидкостями 52 км/год і 61 км/год. Яка буде відстань між ними через 5 годин?

Ответы на вопрос

Отвечает Хрулёва Мирра.

Ответ:

Нам потрібно позначити точки на відрізку довжиною 1 см з координатами 2, 5 і 7. Ось як це можна зробити:

Позначимо початкову точку відрізка як 0 і кінцеву точку як 1 см.

Точка з координатою 2 буде розташована на відстані 2/7 від початку відрізка. Тобто, 2/7 * 1 см = 2/7 см.

Точка з координатою 5 буде розташована на відстані 5/7 від початку відрізка. Тобто, 5/7 * 1 см = 5/7 см.

Точка з координатою 7 буде розташована на кінці відрізка, тобто при 1 см від початку відрізка.

Розв'яжемо рівняння:

12x - 3x = 36

Спростимо ліву сторону рівняння, віднімаючи 3x від 12x:

9x = 36

Тепер поділимо обидві сторони на 9, щоб знайти значення x:

x = 36 / 9

x = 4

Отже, розв'язок рівняння 12x - 3x = 36 є x = 4.

Для знаходження відстані між двома мотоциклістами, які рухаються з різними швидкостями, ми можемо використовувати формулу відстані:

Відстань = Швидкість * Час

Для першого мотоцикліста:

Відстань1 = 52 км/год * 5 год = 260 км

Для другого мотоцикліста:

Відстань2 = 61 км/год * 5 год = 305 км

Тепер, щоб знайти відстань між ними, віднімемо одну відстань від іншої:

Відстань між ними = |Відстань1 - Відстань2| = |260 км - 305 км| = 45 км

Відстань між двома мотоциклістами через 5 годин складає 45 км.

Пошаговое объяснение: