5.Накресли координатний промінь, одиничний відрізок якого дорівнює 1 см. Познач на ньому точки з

координатами 2, 5, 7. 6. Розв’яжи рівняння: 12х – 3х =36 8. З одного пункту одночасно в одному напрямі виїхали два мотоциклісти зі швидкостями 52 км/год і 61 км/год. Яка буде відстань між ними через 5 годин?

Ответы на вопрос

Отвечает Макарова Мария.

Пошаговое объяснение:

№5

Смотри в прикреплённом файле

№6

12х - 3х = 36

9х = 36

х = 36 : 9

х = 4

№8

1) 61 - 52 = 9 (км/ч) - скорость удаления

2) 5 * 9 = 45 (км) - расстояние между мотоциклистами через 5 часов