Последовательность чисел записана так ,что каждое следующее число определяется по

проправилу.Определите это правило назовите 5 следующих чисел. 1;4;9;16...​

Ответы на вопрос

Отвечает Терешонок Полина.

Ответ: Дана послідовність чисел виглядає як квадрати послідовних натуральних чисел:

1 = 1^2

4 = 2^2

9 = 3^2

16 = 4^2

Тобто, кожне наступне число в цій послідовності буде квадратом наступного натурального числа. Отже, наступні числа в цій послідовності будуть:

25 = 5^2

36 = 6^2

49 = 7^2

64 = 8^2

81 = 9^2

Отже, п'ять наступних чисел у цій послідовності будуть 25, 36, 49, 64 і 81.

Пошаговое объяснение:

.