Знайди число , 6/7 якого дорівнюють 42


Ответы на вопрос

Отвечает Шинкар Діаночка.

Ответ:

 \frac{6}{7} x = 42 \\ x = 42  \times \frac{7}{6}  = 49

Отвечает Проскурякова Виктория.

Ответ:

Для знаходження числа, яке 6/7 дорівнює 42, ви можете використовувати наступний метод:

Позначте невідоме число як "х."

Тоді ви можете записати рівняння:

6/7 * x = 42

Щоб визначити значення "х", ви можете помножити обидва боки рівняння на зворотний до 6/7, тобто на 7/6.

(6/7) * (7/6) * x = 42 * (7/6)

x = 49

Отже, число, яке 6/7 дорівнює 42, - це 49.

Пошаговое объяснение:

дай коронку