ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА.... до магазину завезли 4 ящики з лимонами, кожний вагою 16кг і 3 ящики з

апельсинами, кожний вагою 24кг. скільки килограмів фруктів завезли до магазину​

Ответы на вопрос

Отвечает Вейс Аина.

Ответ:

136 кілограмів

Пошаговое объяснение:

4*16+3*24

Отвечает Будаев Миша.

Ответ:

136 кг.

Пошаговое объяснение:

4*16+3*24=64+72=136(кг)