1. Төмендегі тұжырымдарға дұрыс немесе дұрыс емес деп жауап беріңіз. а) Кез келген үш нүкте бір

жазықтықта жатады. bca, Peb = Pea. c) Bєa, Вє а = aca e) Кез келген төрт нүкте бір жазықтықта жатады. ТАУЫП БЕРИНИЗДЕРШИ ОТИНИШ

Ответы на вопрос

Отвечает Худоба Даша.

Ответ:

x²+xy=xy²

sinx=cosx -2(61+2]=x?

cos=x²

sin=y²

Bea, Be a = aca

bca, Ped = Pea

=aca+Pea