3. На прямій від точки А відклали вiдрiзок АВ = 32 см, потім вклали вiдрiзок 3C=45см. Знайдіть

довжину відрізка АС.​

Ответы на вопрос

Отвечает Заруба Максим.

Відповідь:

AC=AB+BC=32+45=77см

Покрокове пояснення: