визначте яка зараз година якщо до закінчення доби залишилася четвертина часу,який пройшов від її

початку

Ответы на вопрос

Отвечает Быкова Милена.

Ответ:

19 год 12 хв.

Пошаговое объяснение:

Від початку доби пройшло х год, до кінця доби залишилося 24-х годин.

Четвертина часу, який пройшов від початку доби це х/4 год.

Доба=24 год., тоді

х+х/4=24;  5х/4 = 24;  х=24*4:5=19,2.

Отже зараз 19 год 12 хвилин.