До їдальні привезли 3370кг овочів :моркви -1365кг,буряка-на 540кг менше ніж моккви ,решта

-кортопля.Скільки кілограмів картоплі привезли до їдальні

Ответы на вопрос

Отвечает Белокурова Диана.

Ответ:

1180кг

Пошаговое объяснение:

моркви - 1365кг

буряка - 1365кг - 540кг = 825кг

картопля - 3370кг - (1365кг + 825кг) = 1180кг

Отвечает Ершова Диана.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1. 1365-540=825 кг буряка

2. 1365+825=2190 кг моркви та буряка

3. 3370-2190=1180 кг картоплі