Допоможіть будь ласка Зразки засушених рослин степу розмістили у 7 альбомах,однакову кількість

рослин у кожному.Зразки рослин лісостепу розмістили у 5 альбомах із такою самою кількістю у кожному.До того ж рослини лісостепу було на 36 зразків меньше.Скільки зразків рослин лісостепу і степу окремо розмістили в альбомі?

Ответы на вопрос

Отвечает Азаркин Максим.

Ответ:

Позначимо кількість зразків рослин степу у кожному альбомі як "х", а кількість зразків рослин лісостепу у кожному альбомі як "у".

За умовою ми знаємо, що зразки рослин степу розміщені у 7 альбомах, тобто:

7 * x = кількість зразків рослин степу.

Зразки рослин лісостепу розміщені у 5 альбомах, і їх кількість менше на 36, ніж кількість зразків рослин степу:

5 * у = 7 * x - 36.

Тепер ми маємо систему двох рівнянь з двома невідомими:

1. 7x = кількість зразків рослин степу.

2. 5у = 7x - 36.

Ми можемо розв'язати цю систему рівнянь для знаходження значень "x" та "у". Спростимо друге рівняння:

7x - 5y = 36.

Тепер давайте розділимо обидва боки на 1 (одиницю):

7x/1 - 5y/1 = 36/1.

Отже, ми маємо:

7x - 5y = 36.

Тепер ми можемо використовувати метод елімінації для розв'язання системи рівнянь. Переведемо обидва рівняння в такий вигляд, щоб коефіцієнти перед "x" були однакові:

7x = 7x - 5y.

7x - 7x = -5y.

Тепер можемо визначити значення "y":

0 = -5y.

Так як 0 дорівнює -5y, це означає, що "y" дорівнює 0.

Тепер, коли ми знайшли значення "y", ми можемо визначити кількість зразків рослин степу за допомогою першого рівняння:

7x = кількість зразків рослин степу.

7x = 7 * 0.

Отже, кількість зразків рослин степу дорівнює 0.

Зразки рослин лісостепу розміщені у 5 альбомах, і їх кількість менше на 36, ніж кількість зразків рослин степу, тобто також дорівнює 0.