Дівчинка прочитала книжку за три дні. За перший день вона прочитала 30% від усіх сторінок, за другу

– 3/5 остачі, а за третій – решту, 84 сторінки. Скільки сторінок у книжці? СРОЧНО!!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Турарбеков Ернат.

Відповідь:

у книжці 300 сторінок.

Покрокове пояснення:

Нехай N - загальна кількість сторінок у книжці. Давайте розглянемо, скільки сторінок дівчинка прочитала кожного дня:

Перший день: 30% від усіх сторінок = 0.3N

Другий день: 3/5 від залишку (після першого дня) = (3/5)(0.7N)

Третій день: решта, тобто 84 сторінки

Разом це повинно дорівнювати загальній кількості сторінок:

0.3N + (3/5)(0.7N) + 84 = N

Розв'язавши це рівняння, ми знайдемо N, кількість сторінок у книжці. Давайте обчислимо:

0.3N + (3/5)(0.7N) + 84 = N

0.3N + 0.42N + 84 = N

0.72N + 84 = N

84 = N - 0.72N

0.28N = 84

N = 84 / 0.28

N = 300

Отже, у книжці 300 сторінок.