Поможіть СРОЧНОООООООООООООООООООО РІВНЯННЯЯ (Х-30)*70=560


Ответы на вопрос

Отвечает Арамянц Тигран.

Відповідь:

както так

Покрокове пояснення:

30*70-Х=560

210-Х=560

Х=560-210

Х=350

Отвечает Майер Вика.
Звідси ми можемо розглянути наступний крок:

(Х - 30) * 70 = 560

Спершу розгорнемо дужки, помноживши 70 на кожен член виразу:

70X - 2100 = 560

Тепер додамо 2100 до обох боків рівняння, щоб ізолювати "X":

70X = 560 + 2100

70X = 2660

І нарешті, поділимо обидва боки на 70:

X = 2660 / 70

X = 38

Отже, рішення рівняння X = 38.