5. Розв'яжи задачу. Склади до неï одну обернену задачу. У магазині було 800 шоколадок. Купили 760

шоколадок. Решту розкупили 5 покупців, порівну кожний. Скільки шоколадок купив кожний з покупців?СРОЧНО ДОПОМОЖІТЬ!!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Ярославцев Ярослав.

Ответ:8 шоколадок кожен покупець

Пошаговое обернена 5*8=40+760 =800 искали всього объяснение:800-760=40:5=8