Яку найбільшу кількість однакових комплектів можна скласти із 72 зошитів і 40 олівців? Скільки

зошитів і олівців буде в кожному комплекті?

Ответы на вопрос

Отвечает Болесов Евгений.

Щоб визначити найбільшу кількість однакових комплектів, яку можна скласти із 72 зошитів і 40 олівців, вам потрібно знайти найбільший спільний дільник (НСД) для цих двох чисел.

НСД для 72 і 40 - це 8.

Тобто,ви можете скласти 8 однакових комплектів із 72 зошитів і 40 олівців.

Комплект буде складатися з:

1. 72 / 8 = 9 зошитів.

2. 40 / 8 = 5 олівців.

Отже, в кожному комплекті буде 9 зошитів і 5 олівців.

Отвечает Зуев Михаил.

Ответ:

8 комплектів(9 зошитів і 5 олівців)

Пошаговое объяснение:

НСД(72;40)=8

72/8=9— зошитів

40/8=5— олівців