За три години мандрівник пройшов 11 13/25 км тільки часу знадобиться мандрівнику на зворотній шлях

якщо він буде рухатися зі швидкістю 5 12/25 км/год допоможіть пжпжпжпж

Ответы на вопрос

Отвечает Суворов Денис.

Ответ: на обратный путь понадобится 2 целых 14/137 ч.

Пошаговое объяснение:

11 целых 13/25 : 5 целых 12/25 = 288/25 : 137/25 =288/25 · 25/137 =

= 288/137 = 2 целых 14/137 (ч)