Дано ламану klmn відомо що Довжина KLM 65 см, LMN 60 см, KLMN 90 см. Яка довжина ланки KL, LM, MN


Ответы на вопрос

Отвечает Кожев Вова.

За умовою задачі маємо:

KLM = 65 см

LMN = 60 см

KLMN = 90 см

Також, довжини ланок KLM, LMN і KLMN можуть бути записані як суми довжин ланок KL, LM і MN:

KLM = KL + LM

LMN = LM + MN

KLMN = KL + LM + MN

Ми можемо виразити ланки KL, LM і MN як:

KL = KLM - LM

LM = LMN - MN

MN = KLMN - KLM - LMN

Зараз ми можемо підставити відомі значення та обчислити довжини ланок:

KL = 65 см - LM

LM = 60 см - MN

MN = 90 см - 65 см - 60 см

Обчислимо кожну ланку окремо:

KL = 65 см - LM = 65 см - (60 см - MN) = 5 см + MN

LM = 60 см - MN

MN = 90 см - 65 см - 60 см = 90 см - 125 см = -35 см

Отже, довжина ланки KL дорівнює 5 см + (-35 см) = -30 см, але довжина не може бути від'ємною, тому її довжина складає 30 см в оберненому напрямку. Довжина ланок LM та MN залишаються незмінними, тобто LM = 60 см та MN = -35 см (або 35 см в оберненому напрямку).

Отже, довжина ланки KL - 30 см, довжина ланки LM - 60 см, а довжина ланки MN - 35 см (або 35 см в оберненому напрямку).