Запиши 5%: і 4 цілих 1/6: та 13 цілих 1/3: у вигляді звичайних дробів срочноооо дам 30 балів


Ответы на вопрос

Отвечает Белецька Андріана.

Відповідь:

5% у вигляді звичайного дробу:

5% = 5/100 = 1/20

4 цілих 1/6 у вигляді звичайного дробу:

4 цілих 1/6 = 4 + 1/6 = (4 * 6 + 1) / 6 = 25/6

13 цілих 1/3 у вигляді звичайного дробу:

13 цілих 1/3 = 13 + 1/3 = (13 * 3 + 1) / 3 = 40/3