9,0(3) - 7,9 + 0,(52)


Ответы на вопрос

Отвечает Исхаков Фаиль.

Ответ:

9,0(3)-7,9+0,(52)=1,02(3)+0,(52)=1,54(85)

Пошаговое объяснение:

Вибачте, якщо неправильно, я у школі тільки почав проходити тему періодичніх дробів, я ще не вчив як ії додавати, але спробував вирішити