8 квадрат м +(60 квадрат дм:5)


Ответы на вопрос

Отвечает Комова Екатерина.

Ответ:

Давайте розподілимо цю задачу на окремі кроки для більш зручного обчислення.

Спочатку перетворимо всі значення на одиниці одного виміру. Щоб це зробити, згадаємо, що 1 м = 10 дм.

Отже, 8 квадрат м = 8 * (10 дм) * (10 дм) = 800 дм^2.

Тепер розглянемо другу частину виразу: 60 квадрат дм:5. Це означає, що ми маємо 60 квадратних дециметрів, які потрібно розділити на 5.

60 квадрат дм = 60 * 1 дм * 1 дм = 60 дм^2.

Тепер поділимо 60 дм^2 на 5:

60 дм^2 : 5 = 12 дм^2.

Тепер додамо результати:

800 дм^2 + 12 дм^2 = 812 дм^2.

Отже, 8 квадрат м + (60 квадрат дм:5) = 812 дм^2.

Пошаговое объяснение: