НСД(125,400);НСД(96,120) Допоможіть будь ласка прошу


Ответы на вопрос

Отвечает Новожилова Алина.

Відповідь:

нсд 125 и 400 буде 2000 и 96 и 120 буде 960

Покрокове пояснення:

Отвечает Красноперов Ваня.

Відповідь:

1) НСД(125,400) =5*5=25

125=5*5*5

400=2*2*2*2*5*5

4) НСД(96,120)=2*2*2=8

96=2*2*2*2*2*3

120=2*2*2*3*5

Покрокове пояснення:

Найбільший спільний дільник (НСД) - це найбільше число, на яке діляться два або більше чисел одночасно.