Виконайте ділення та запишіть відповідний десятковий дріб (скінчений або нескінчений періодичний)

48/22

Ответы на вопрос

Отвечает Воеводенков Артем.

Ответ:

48:22= 2.(18)

либо 48:22=2 4/22

не очень знаю, какое из них правильно, извиняюсь за это.

48/22 = 24 · 2/11 · 2 = 24/11 = 2 + 2 · 11/11 = 2 2/11