2. Есептерді шығар. ӨЗІНДІК ЖҰМЫС а) Шаңғышы 65 м/мин жылдамдықпен жүгіреді. Егер ол бір- қалыпты

жылдамдықпен қозғалатын болса, 5 минут ішінде қандай арақашықтықты жүгіріп өтеді? ә) Турист 10 минут ішінде 920 м жүріп өтті. Ол қандай жылдамдықпен қозғалды?​

Ответы на вопрос

Отвечает Назаров Тимофей.

Ответ:

v=65м/мин

t=5 мин

S=v*t=65*5=325м

2)s=920 м

t=10 мин

v=s/t=920/10=92м/мин