Автокөлік жүргізушісі вокзалға жетуіне 1900 м қалған кезде пойызға отырғызудың аяқталуына екі минут

бар еді. Бірінші минутта ол 54 км/сағ жылдамдықпен жүрді. Қалған арақашықтықты ол бір минутта жүріп өтті. Ол қандай жылдамдықпен қозғалды. Жауабын км/сағ-пен өрнекте.

Ответы на вопрос

Отвечает Симдяшкин Данил.

Ответ:

54 км / сағ = 54 / 60 * 1000 = 900 м / мин.

Бірінші минут ішінде автомобильші 900м жүріп өтті.

Екінші минутта автомобилист 1900-900 = 1000м өтті.

Бірінші минуттағы жылдамдық 54 км / сағ.

Екінші минутта жылдамдық тең 1000 * 60 / 1000 = 60 км/сағ.

Барлық жолдағы орташа жылдамдық 1900м тең 1900 / 2 * 60 / 1000 = 57 км / сағ.

Пошаговое объяснение: