Знайди корінь рівняння: (х+3)/30 = 5/6


Ответы на вопрос

Отвечает Мирина Саша.

Ответ:

Для знаходження кореня рівняння (х + 3)/30 = 5/6 спочатку помножимо обидві сторони на 30, щоб позбутися знаменників:

(x + 3)/30 = 5/6

(x + 3) = 30 * (5/6)

Тепер помножимо 30 на 5/6:

(x + 3) = 25

Тепер віднімемо 3 з обох сторін:

x = 25 - 3

x = 22

Отже, корінь рівняння (х + 3)/30 = 5/6 дорівнює x = 22.