Знайти середнє арифметичне чисел 1) 2,108; 4 9/25; 8,1 і 1,44 2) 0,01; 0,03; 0,05; 0,07; 0,09

Допоможіть будь ласка дуже треба терміново будь ласка

Ответы на вопрос

Отвечает Колодезная Виктория.

Ответ: Середнє арифметичне = (2,108 + 4 9/25 + 8,1 + 1,44) / 4

Спочатку перетворимо дробовий вираз 4 9/25 на десятковий:

4 9/25 = 4 + 9/25 = 4 + 0,36 = 4,36

Тепер знаходимо середнє арифметичне:

(2,108 + 4,36 + 8,1 + 1,44) / 4 = 15,008 / 4 ≈ 3,752

Середнє арифметичне для першої послідовності дорівнює близько 3,752.

Тепер знайдемо середнє арифметичне для другої послідовності:

Середнє арифметичне = (0,01 + 0,03 + 0,05 + 0,07 + 0,09) / 5

Складаємо всі числа разом і ділимо на їхню кількість:

(0,01 + 0,03 + 0,05 + 0,07 + 0,09) / 5 = 0,25 / 5 = 0,05

Середнє арифметичне для другої послідовності дорівнює 0,05.