Допоможіть розкрити дужки! 7×(а+10),4×(b+3),2×(8-b)


Ответы на вопрос

Отвечает Король Бекжан.

Ответ:

1. 7×(а+10)=7а+70

2.4×(b+3)=4b+12

3.2×(8-b)=16-2b

Пошаговое объяснение:

Кожен доданок в дужках перемножуєм на те, що стоїть перед дужками