Розкрий дужки і знайди значення виразів 81 (35+91); - -(43 +12) + 43; 43+ (2 - 35); 52-(-6 +98);

64 (72 108). 1 - (945-44); 11 - (73-9). УМОЛЯЮ МНЕ ОООЧЕНЬ НАДО

Ответы на вопрос

Отвечает Маталыгин Олег.

Ответ:

81 (35+91) = 81 * 126 = 10,206 - це множення чисел 81, 35 і 91.

-(43 +12) + 43 = -55 - це віднімання чисел 43 і 12 зі зміною знака і додавання числа 43.

43+ (2 - 35) = 10 - це додавання чисел 43 і (-33).

52-(-6 +98) = -40 - це віднімання числа -6 та суми чисел -6 і 98 зі зміною знака.

64 (72 108) = -4,608 - це множення чисел 64, 72 та 108.

1 - (945-44) = -900 - це віднімання числа 945 і 44 від 1 зі зміною знака.

11 - (73-9) = -53 - це віднімання числа 73 і 9 від 11 зі зміною знака.