Допоможіть будь ласка розв'язатти рівняння!! 1/4x + 1/3x+1/8x = 34/45


Ответы на вопрос

Отвечает Куценко Вадим.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

\frac{1}{4} x+\frac{1}{3} x+\frac{1}{8}x=\frac{34}{45} \\ \\  \frac{6}{24} x+\frac{8}{24} x+\frac{3}{24}x=\frac{34}{45}\\ \\ \frac{17}{24}x=\frac{34}{45}\\ \\ x=\frac{34}{45} *\frac{24}{17} \\ \\ x=\frac{16}{15}  \\ \\ x=1\frac{1}{15}

Отвечает Бурик Олексій.

відповідь х=15/16 а рішення на фотографії