ЗАМІНИТИ ВІДНОШЕННЯ ДРОБОВИХ ЧИСЕЛ РІВНИМ ЙОМУ ВІДНОШЕННЯМ НАТУРАЛЬНИХ ЧИСЕЛ 1/2:0,4


Ответы на вопрос

Отвечает Кавтаева Виктория.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Щоб замінити відношення дробових чисел рівним йому відношенням натуральних чисел, спочатку перетворимо дробове число 0,4 на натуральне число.

Замінимо дробове число 0,4 на вигляд дробу з натуральними числами:

0,4 = 4/10

Тепер відношення 1/2:0,4 можна записати як 1/2:4/10. Для обчислення цього відношення, ми зберігаємо першу дрібову частину (1/2) і помножуємо її на обернений елемент другої дробової частини (10/4):

(1/2) * (10/4)

Здійснюємо обчислення:

(1/2) * (10/4) = 10/8 = 5/4

Таким чином, відношення 1/2:0,4 можна записати як 5/4, де обидва числа є натуральними числами.