4. Зведіть дроби до найменшого спільного знаменника: 7 5 11 13 a) 1 3 5 i 26 39 в) 12 18 24 18 23 i

; г) 3; 4 і 3 24 22 11 6​

Ответы на вопрос

Отвечает Лисиченко Анфиса.

Ответ:

7+5+11+13=36÷4=8

Пошаговое объяснение:

щоб тобі було легше я тобі роз'ясню це.

най менше спільне кратне получається тоді коли ти додав ці чотири числа а потім їх поділив на кількість цих чисел тобто 4