Завдання: треба розв'язати з повним описом. Як ми робили у класі. Обчисліть найменше спільне

кратне чисел 120 і 28.о возмжно это изи задание, но я прошу помощи. .\\. дам 30 балов

Ответы на вопрос

Отвечает Мырзахмет Жанет.

Ответ:

1. Розкладемо обидва числа на прості множники:

120 = 2^3 * 3 * 5

28 = 2^2 * 7

2. Тепер обчислимо НСК, взявши максимальні ступені кожного простого множника:

НСК = 2^3 * 3 * 5 * 7 = 840

Отже, найменше спільне кратне чисел 120 і 28 дорівнює 840.