Знайдіть найбільший спільний дільник чисел: 1) 24 і 36 2)26 і 65 3)70 і 105 4)96 і 144


Ответы на вопрос

Отвечает Радкевич Павел.

Ответ:

Пошаговое объяснение:Ответ:

1. 12

2. 13

3. 35

4. 48.

Пошаговое объяснение:

24/2=36/3

26/2=65/5

70/2=105/3

96/2=144/3