Укажи число, яке потрібно підставити замість зірочки, щоб рівність */42=3/7 стала правильною.​


Ответы на вопрос

Отвечает Кехаев Даня.

Ответ:

18

Пошаговое объяснение:

Складемо пропорцію : */42 = 3/7 . * = 42*3 :7 = 18

Отвечает Поляничко Варвара.

Ответ:

ответ: 18

Пошаговое объяснение:

както так.

прости незнаю как правильно обяснить