ДОДАЄМО І ВІДНІМАЄМО ДВОЦИФРОВІ ЧИСЛА РІЗНИМИ СПОСОБАМИ D 54 Знайди значення виразів двома

способами за схемами. 58-25 .. + 36+42=40+ 6 = 78 30+6 40+2 36+42=46+2=78 35+2 77-15..+.=. + 77-15=3 + || 50+ 8 25+ 2 . 58-25-..- .= 22+54=. + A + ● 22+54=. . + . + + . . || ||​

Ответы на вопрос

Отвечает Ferecov Arif.

Ответ:

Ваша послідовність операцій виглядає дуже заплутано, але я спробую визначити кінцевий результат.

1. 58 - 25 = 33

2. 33 + 36 = 69

3. 69 + 42 = 111

4. 40 + 6 = 46

5. 30 + 6 = 36

6. 40 + 2 = 42

7. 36 + 42 = 78

8. 35 + 2 = 37

9. 77 - 15 = 62

10. 3 + 62 = 65

11. 50 + 8 = 58

12. 25 + 2 = 27

13. 58 - 25 = 33

14. 22 + 54 = 76

15. 22 + 54 = 76

16. 76 + 76 = 152

Отже, кінцевий результат - 152.