3. Знайдіть найбільший спільний дільник i найменше спільне кратне чисел 84 і 882 Допоможіть,

прошу вас:((

Ответы на вопрос

Отвечает Боранбай Диана.

Ответ:

Пошаговое объяснение:


Отвечает Бондаренко Михайло.

Відповідь:84=2*2*3*7

882=2*3*3*7*7

НОК (84,882)=2*2*3*3*7*7=(1764)

Покрокове пояснення: