Зведіть дріб 5/24 до знаменика 144


Ответы на вопрос

Отвечает Кот Макс.

Щоб звести дріб 5/24 до спільного знаменника 144, спершу вам потрібно знайти множник для знаменника 24, який зробить його рівним 144.

24 помножити на 6 дорівнює 144 (24 * 6 = 144).

Тепер, щоб знайти еквівалентний дріб зі знаменником 144, ви множите як чисельник, так і знаменник дробу 5/24 на 6:

(5/24) * 6 = 30/144

Отже, дріб 5/24 відповідає дробу 30/144 при знаменнику 144.