Зведіть до спільного знаменника 1/3;1/4


Ответы на вопрос

Отвечает Макаров Павлик.

Відповідь:Добрый вечер!

1. Знайдемо найменше спільне кратне знаменників дробів:

НСК(3,4) = 12

2.12/3 = 4 — допоміжний множник першого дробу

12/4 = 3 — допоміжний множник другого дробу

3. 1/3 = 1×4/3×4 = 4/12

1/4 = 1×3/4×3 = 3/12

Покрокове пояснення: