Vienlaikus no Rigas us Aluksni izbrauca divas automašinas ,kuru ātrumi ir 75 km/h in 80 km/h. Cik

km bus start autumašinam pec divam stundam?

Ответы на вопрос

Отвечает Чумак Александра.
Attālums starp divām pilsētām 720km. No šīm pilsētām vienlaicīgi viens otram pretī izbrauca divi motacikli-Honda un Suzuki, kuru braukšanas ātrumi attiecīgi ir 80km/h un 90km/h. 1)cik ilgā laikā visu ceļu nobrauks katrs motacikls? 2)Cik liels attālums būs starp motacikliem pēc trīs stundām? kaktyc. 720 km 80 km/h = honda 90 km/h = suzuki. 720:80=9 (stundas)- Honda 720:90=8 (stundas)- Suzuki 80+90=170 (km) 720-170=550 (km) - pec 3 stundas. kristux... :* 1) 720÷80=9h(Honda) 720÷90=8h(Suzuki) 2)80*3=240km 90*3=270km 270+240=510 720-510=110km(attālums pēc trīs stundām). lila. 1)cik ilgā laikā visu