Петрик розставив зроблені ним моделі автомобілів порівну на 14полицях,а потім переставив на 8

полиць.Скільки моделей було у Петрика, якщо відомо що їх в нього було більше за 100 і менше від 120?

Ответы на вопрос

Отвечает Фелько Анастасия.
Я не впевнений звісно в своїй відповіді але я думаю що буде 112:
14*8=112(мод)
Це більше від 100 та менше від 120
112:14=8(ряд)
112:8=14(ряд)