11. Арман бір сан ойлады. Оның бөлігі 1/5 35-ке тең. Арман кандай сан ойлады? ​


Ответы на вопрос

Отвечает Шафигуллина Айгуль.

Арман бір санды 35-ке теңді, а оның бөлігі 1/5. Тоқтау үшін, санды 1 бөлігіне бөлу қажет:

35 / (1/5) = 35 * 5 = 175

Сонымен 175 сан ойлайды.