Знайдіть найбільший спільникй дільник чисел 1: 8 і 28. 2) 102 і 81 3) 42,70 і 112


Ответы на вопрос

Отвечает Горохов Макс.

Відповідь:Для чисел 8 і 28:

Розкладаємо числа на прості множники:

8 = 2 * 2 * 2

28 = 2 * 2 * 7

Спільні прості множники: 2 * 2 = 4.

Таким чином, НСД(8, 28) = 4.

Для чисел 102 і 81:

Розкладаємо числа на прості множники:

102 = 2 * 3 * 17

81 = 3 * 3 * 3 * 3

Спільні прості множники: 3 * 3 = 9.

Таким чином, НСД(102, 81) = 9.

Для чисел 42, 70 і 112:

Розкладаємо числа на прості множники:

42 = 2 * 3 * 7

70 = 2 * 5 * 7

112 = 2 * 2 * 2 * 2 * 7

Спільні прості множники: 2 * 7 = 14.

Таким чином, НСД(42, 70, 112) = 14.

Покрокове пояснення: