Арба дөңгелегінің диаметрі 15 м болса, осы деңгелек 10 рет айналғанда неше метр жол жүредi? Мундагы

п = 3,14.​

Ответы на вопрос

Отвечает Белоусова Алина.
Р=2пrP= 2×3.14×0.5=3,14мдонгелек 1 рет айналганда 3.14м отеди, ягни 20 рет айналса L=3.14×20=62.8мжауабы: 62.8м журеди
Отвечает Смирнова Мария.

Ответ:

жаль тебя\

Пошаговое объяснение: