Домашнє завдання Запишіть пряму, що проходить через точку A(3;4), яка: а) паралельна осі Ох; б)

паралельна осі Оу; в) проходить через початок координат.
0 1

Ответы на вопрос

Отвечает Лубов Иван.

Ответ:

a) Пряма, паралельна осі Ox і проходяща через точку A(3;4), буде мати угловий коефіцієнт 0, оскільки вона паралельна Ox. Рівняння прямої буде \(y = 4\).

б) Пряма, паралельна осі Oy і проходяща через точку A(3;4), буде мати угловий коефіцієнт, який нескінченний, оскільки вона паралельна Oy. Рівняння прямої буде \(x = 3\).

в) Пряма, що проходить через початок координат (0;0) і точку A(3;4), має угловий коефіцієнт, який можна знайти як \(\frac{{y_2 - y_1}}{{x_2 - x_1}}\). У цьому випадку отримаємо \(\frac{{4 - 0}}{{3 - 0}} = \frac{4}{3}\). Рівняння прямої буде \(y = \frac{4}{3}x\).