Звести дроби 17/21 и 5/14 до найменшого знаменника


Ответы на вопрос

Отвечает Ботвинко Владислав.

Відповідь:   відповідно 34/42  і  15/42 .

Покрокове пояснення:

    Дроби   17/21  і  5/14  мають найменший спільний знаменник 42,

    бо НСК( 21 ; 14 ) = 42 .

          17/21 = 34/42 ,  а  5/14 = 15/42 .

Отвечает Лис Илья.

Ответ:

Для зведення дробів 17/21 і 5/14 до найменшого спільного знаменника, можна скористатися правилом множення знаменників. Спільний знаменник - 42.

(17/21) * (2/2) = 34/42

(5/14) * (3/3) = 15/42

Отже, дроби 17/21 і 5/14 зведені до найменшого знаменника 42 будуть 34/42 та 15/42 відповідно.