Розвяжіть пропорцію m/17 = 20/85 поясніть як розв'язувати дам 50балів​


Ответы на вопрос

Отвечает Мастаков Дмитрий.

Ответ:

це мене може пропорци d /m 15 =17 m/ m17=20/85=85m/90