Зведіть до найменшого спільного знаменника дроби : 7/36 і 5/38


Ответы на вопрос

Отвечает Жиров Артём.

Ответ:

Ок дивись нижче

Пошаговое объяснение:

НСК : 38*18= 684

684:36= 19*7= 133/684

684:38= 18*5= 90/684

НСЗ: /684